Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Dani45! Creative Commons License 2016-08-31 19:30:29 102079

Raw-ban, a jpg használhatatlanabb volt, próbáltam rajta

Előzmény:
OPi Creative Commons License 2016-08-31 19:28:34 102078

Jpeg-ben fotózol, gondolom, abban nem fog jeleskedni a Nikon.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!