Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
vplaca Creative Commons License 2016-08-31 19:23:03 102077

Ha a színekkel van bajod, azon  keveset fog segíteni másik objektív.

Előzmény:
Dani45! Creative Commons License 2016-08-31 19:10:51 102076

Félig OFF kérdés, de Nikon D5300-ra tudtok valami azon a vázon jól bevált lencsét ? Sigma 55-200, illetve Nikon 18-105 obikkal használom, de a színek nagyon nem jönnek be. Fakók a képek, kültéri képeknél az eget csúnyán adja vissza. A CameraRaw-ban állandóan a színcsúszkákkal kell játszani, hogy valahogy kinézzen a kép. Beállítottam a vázon az élénk színek profilt, de az eredmény változatlan. Azért keresem a válaszokat az objektívekben, mert használok egy régebbi vázat is, a Canon 500D-t egy 18-55 kittel, de veri a fentebb említett Nikon cuccal készített fotókat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!