Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
White_Rabbit Creative Commons License 2016-08-31 03:08:13 4958

igen

Előzmény:
vplaca Creative Commons License 2016-08-28 11:49:50 4957

Ezt a részletet képmetszővel vágtam ki, csak azért készült a kép, hogy szemléltessem a nem tetsző dolgot. Egy 28 2.8 IS obival készült és egy Hama polárral.

Az a bajom, hogy az ég középen egy foltban sötét, a szélek fele pedig világosodik. Ez az olcsó polár miatt lehet? Vajon egy komolyabb szűrővel nem lenne ez a jelenség?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!