Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2016-08-31 07:16:42 13530

Én is megpróbáltam a balkonparadicsommal, de nem sikerült. Igaz, idén nekem a szabadföldi se jött össze. Van ilyen.

A hozzászólás:
iiko46 Creative Commons License 2016-08-30 20:41:12 13529

A Fehérvári úti piacon egy 1/2 literes üveg paradicsomlé 420 forint (az üveget nem veszik vissza). Úgy gondolom, hogy aki teheti, annak megéri a fáradságot, hogy saját maga állítsa elő. Nekem sajnos csak egy erkélyem van, ahol virágládában termelem a paprikát, paradicsomot. Ha eltenni való mennyiség nem is jön össze, de már cca. 3 hete a saját paradicsomomat eszem.

Előzmény:
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2016-08-30 11:12:37 13527

Kerti gyönyörök. :)))))))))

és a művezető kartárs. :))))))))))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!