|
|
|
|
 |
Csimpolya
2016-08-31 07:16:42
|
13530
|
Én is megpróbáltam a balkonparadicsommal, de nem sikerült. Igaz, idén nekem a szabadföldi se jött össze. Van ilyen. |
|
A hozzászólás:
 |
iiko46
2016-08-30 20:41:12
|
13529
|
A Fehérvári úti piacon egy 1/2 literes üveg paradicsomlé 420 forint (az üveget nem veszik vissza). Úgy gondolom, hogy aki teheti, annak megéri a fáradságot, hogy saját maga állítsa elő. Nekem sajnos csak egy erkélyem van, ahol virágládában termelem a paprikát, paradicsomot. Ha eltenni való mennyiség nem is jön össze, de már cca. 3 hete a saját paradicsomomat eszem. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|