Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
atomizer Creative Commons License 2016-08-28 14:25:13 102071

Nem a szűrő olcsósága miatt van, egyszerűen így működik a polár szűrő. Az égbolton kifejtett hatása nem egyforma attól függően, hogy a naphoz képest merre fordulsz vele. Sokan ezért nem is szeretik nagy(obb) látószögű objektívekkel használni. Itt egy jó cikk, ami összefoglalja a témát.

http://www.cambridgeincolour.com/tutorials/polarizing-filters.htm

Előzmény:
vplaca Creative Commons License 2016-08-28 11:51:41 102070

No a kép lemaradt:

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!