Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2016-08-27 18:18:01 13525

Nekem is zöld lett. Bevallom, a kinézetele csodás, az íze átlagos. Ezzel együtt nem bánom, hogy kipróbáltam. Részint olyanom van, mint egyik szomszédomnak sem, részint meg hogy tudtam volna megállapítani, milyen az íze, ha nem szedem le és főzöm meg? Arról nem is beszélve, hogy miylen érdekes látványt nyújt az a része, ami az almafára futott fel.

Csimpolya Creative Commons License 2016-08-26 07:10:27 13523

Szombaton fogom elkészíteni, akkorra kiderül.

A hozzászólás:
CBNora Creative Commons License 2016-08-25 20:10:50 13521

Főve zöld lesz. Legalábbis ami nekem eddig volt, zöld lett.

Előzmény:
Csimpolya Creative Commons License 2016-08-25 15:42:37 13520

A mai nap felszedtem a zöldbabot, elég szép termésem lett. Viszont szinte elfejtettem, hogy ültettem ún. fekete babot is, ezért meglepődtem, hogy mi a csoda lóg a kerítésen. A fekete zöldbab persze sötétlila színű, szép bársonyos tapintású. Olyan guszta, hogy ezt nem fogom levesnek vagy pláne főzeléknek elpazarolni, némi párolás után köret lesz belőle.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!