|
|
|
|
 |
CBNora
2016-08-25 20:10:50
|
13521
|
Főve zöld lesz. Legalábbis ami nekem eddig volt, zöld lett. |
|
A hozzászólás:
 |
Csimpolya
2016-08-25 15:42:37
|
13520
|
A mai nap felszedtem a zöldbabot, elég szép termésem lett. Viszont szinte elfejtettem, hogy ültettem ún. fekete babot is, ezért meglepődtem, hogy mi a csoda lóg a kerítésen. A fekete zöldbab persze sötétlila színű, szép bársonyos tapintású. Olyan guszta, hogy ezt nem fogom levesnek vagy pláne főzeléknek elpazarolni, némi párolás után köret lesz belőle. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|