Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2016-08-25 20:10:50 13521

Főve zöld lesz. Legalábbis ami nekem eddig volt, zöld lett.

A hozzászólás:
Csimpolya Creative Commons License 2016-08-25 15:42:37 13520

A mai nap felszedtem a zöldbabot, elég szép termésem lett. Viszont szinte elfejtettem, hogy ültettem ún. fekete babot is, ezért meglepődtem, hogy mi a csoda lóg a kerítésen. A fekete zöldbab persze sötétlila színű, szép bársonyos tapintású. Olyan guszta, hogy ezt nem fogom levesnek vagy pláne főzeléknek elpazarolni, némi párolás után köret lesz belőle.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!