Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-24 17:16:35 292

Most meg má csak 20....

Még 3 hozzászólás és kiderül , hogy ötévenként volt tetőcsere...

Te biztos építőmérnök vagy ?

 

 

Előzmény:
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-08-24 16:34:30 291
Mitől ment tönkre?

Alulról felülről ázott mindenféle szigetelés nélkül, pára, fagy, a fának pluszban még a gomba is.

Bőven lenullázódott az 20 év alatt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!