Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-24 15:31:13 289

Ugye ezt nem gondolod komolyan ?!?!

"25-30 év volt"

"kapott új tetőszerkezetet"

 

Nemááá

Oszt mi lett a régivel ? Mi volt a baja ? Mitől "romlott" el ?

Ezt írd már le légyszi a vályogos topikba IS !

Szerintem mindenki kiröhög majd !

 

 

 

 

Előzmény:
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-08-24 14:31:32 287
Régen az átlag vályogház élettartama, ha tetszik ha nem, 25-30 év volt. Amikor az ifjúházasok megörökölték gyakorlatilag újjá épült a ház. Újra tapasztották egyenként a falakat, kapott új tetőszerkezetet, stb. Ugyanoda, ugyanaz épült vissza így lett 100 éves a ház.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!