Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-24 15:23:32 288

Ez ugyan olyan biztos, mint .. ?

 

"bazmeg a kádárkocka nem vályog."

 

oszt mégis..

 

"vagy vályog vagy nem vályog. Attól függ hol építették. Mifelénk pl gyakrabb a vályogverzió mint a tégla"

Előzmény:
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-08-24 14:31:32 287
Régen az átlag vályogház élettartama, ha tetszik ha nem, 25-30 év volt. Amikor az ifjúházasok megörökölték gyakorlatilag újjá épült a ház. Újra tapasztották egyenként a falakat, kapott új tetőszerkezetet, stb. Ugyanoda, ugyanaz épült vissza így lett 100 éves a ház.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!