|
|
|
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
arnyekxxx
2016-08-24 10:12:48
|
279
|
Ez mennyire tipikus
fel sem merül benned, hogy elgondolkozz azon amiket írnak, hiszen te definíció(d) szerint JÓ vagy aki meg negatívan szól hozzád az ROSSZ és bánt (falkában!44!!) tehát te a JÓ akkor cselekedsz helyesen ha tűröd a ROSSZak bántását és maradsz ugyanabban a helyzetben ahol vagy. Nyilván ez valahol érthető, hiszen ha akár csak egy pillanatig is elgondolkoznál azon, hogy nem mindenki default geci aki szerint baromságok tengerét műveled akkor felborulna az egész életed, hiszen a következő gondolat az kellene legyen, hogy esetleg tehetnél valamit a saját szar életed jobbítására, nem csak a köldöknéző szenvedés és csodavárás az egyetlen opció.
Komolyan te annyira 1:1-ben az anyósom vagy, hogy az már ijesztő. Nem gondoltam volna, hogy létezhet egy országban két tökéletesen egyforma gondolkozású ember.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|