Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-24 11:05:57 285

És miért kéne elmenni egy aluljáróba innen a nagy házból?

 

Az előadásod alapján úgy tűnik mintha utálnál ott lenni.

 

Keress nem beázó aluljárót.

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-24 10:47:28 283

És miért kéne elmenni egy aluljáróba innen a nagy házból?

 

Amúgy némelyik aluljáró is beázik.

 

Pont az első beírásom az volt, hogy mélyen együtt érzek minden szegénnyel akinek beázik a teteje.

Most pl  Planetáriumnak is többek közt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!