Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-24 11:01:01 284

nem, de van egy jó nagy tanácsi bérlakása amit gyűlöl, amihez hozzá nem nyulna csak nézi ahogy évtizedek alatt lerohadt az egész és várja, hogy majd a tanács piaci ár felett visszevegye töle.

Előzmény:
Mantis Screamer Creative Commons License 2016-08-24 10:23:48 280

Anyósod nem lakik véletlenül egy többépületes telken ahol beázik a kazánház ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!