Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ásítósmacska Creative Commons License 2016-08-24 09:44:10 278

Jajjistenem...! :-D

 

 

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-24 09:38:42 277

És hogy miért nem zavar a sok beszólás?

Egyrészt nem az a legény aki adja, pláne ha egyet bántanak falkában, hanem aki állja.

 

Másrészt, tudod az első pofon a legnagyobb, aztán a többit lassan megszokod.

Mikor először tapasztaltam meg a durva beszólást, a mocskos beírásokat, a sok lópikulát, szörnyű érzés volt.

Ma is zavar. De már nem fáj.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!