Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ásítósmacska Creative Commons License 2016-08-23 20:47:04 276

Ezt a logikát soha nem fogjuk tudni megérteni.... :-D

 

(biztos bennünk van a baj... )

 

 

Előzmény:
Mantis Screamer Creative Commons License 2016-08-23 17:55:28 274

ez komolyan borzongva szórakoztat mintha egy groteszk horrort néznék

 

a párodra emlékezve ez hogy jutott eszedbe ?

és a ha mégis, minek írod le ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!