Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ásítósmacska Creative Commons License 2016-08-23 16:26:49 271

ööööö..... most akkor jó helyen van a háza, vagy eladhatatlan, mert annyira rossz helyen és állapotban van...????

 

Kezdem magam a málnásban érezni... :)))))))

 

 

Előzmény:
arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-23 14:57:54 261

Sosem akartam kertes házat, pláne nem akkorát, és ilyen rondát.

 

vs.

 

Amire olyan büszke voltam, hogy a 2 kezünk munkája, hatalmas és jó helyen van,

 

 

hazudni csak következetesen, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!