Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-23 16:22:19 269

Blog helyett írom

 

mondjuk nem biztos, hogy a fórum erre van.

 

 

http://blog.hu/admin/blog/new

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-23 16:15:34 268

De konkrétan fölvállaltam, hogy csak síránkozni akarok.

Blog helyett írom, mert nem akarom a szegények topikját kisajátítani a saját bajaimmal.

 

Tudod nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!