Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-23 15:15:31 266

Ezért te is kaptál egy "+"-t !

 

 

Előzmény:
arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-23 15:00:54 262

bazmeg a kádárkocka nem vályog.

 

 

vagy vályog vagy nem vályog. Attól függ hol építették. Mifelénk pl gyakrabb a vályogverzió mint a tégla.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!