Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-23 15:12:58 265

Mama lakta,majd öröklés után egyből lett új gazdája, aki a mai napig lakja !

Hogy tapasztja-e nem tudom, de mikor legutoljára arra jártunk kívülről ugyan "úgy nézett ki" mint korábban mikor tulajdonban volt , egyben volt !

 

Előzmény:
arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-23 15:06:44 263

És még mindíg áll !

 

s csak úgy áll magától, vagy foglalkozik is vele a gazdája? nagyanyáméké is állt (amíg éltek, azóta nem tudom), de rendszeresen tapasztották, ahogy azt kell, nem csak úgy állt évtizedeken keresztül.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!