|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
arnyekxxx
2016-08-23 15:11:47
|
264
|
de akkor meg miért probléma ha egy mazochistát akkor ütnek mikor kéri
Mazochista és Szadista egymás között
M: Üss te állat üss!
Sz: Nem! |
|
Előzmény:
 |
Mantis Screamer
2016-08-23 13:33:02
|
257
|
erősen visszavagdalkozátl hogy álljunk tükör elé, de ezzel direkt nem foglalkoztam
és hagyjál már ezzel a többesszámmal
ismerős nickek ez igaz, de amúgy semmit nem tudok róluk és nem mellesleg már nem is vagyok velük egy platformon a polidilin
de azt tudom, hogy ok nélkül nem estek neki senkinek, nem is jellemző rájuk
már alfórumokból amúgy voltak akikkel találkoztam személyesen is, de ez most nem tartozik ide
abban igazad lehet hogy püffneki direkt csinálja, de akkor meg miért probléma ha egy mazochistát akkor ütnek mikor kéri
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|