Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-23 14:26:08 260

Csatlakoznék a falkához...és nem omega tagként !

 

"de akkor meg miért probléma ha egy mazochistát akkor ütnek mikor kéri"

 

:-D  :-D  :-D

 

+ még , hogy megerősítsem pozíciómat, adtam 1-1 "+"-t neked és álmosmacseknak is...

 

Jaaaa.... amúgy meg, ha alapvetően szadista beállítottságú vagy, akkor nem baj ! :-)

 

 

Előzmény:
Mantis Screamer Creative Commons License 2016-08-23 13:33:02 257

erősen visszavagdalkozátl hogy álljunk tükör elé, de ezzel direkt nem foglalkoztam

 

és hagyjál már ezzel a többesszámmal

ismerős nickek ez  igaz, de amúgy semmit nem tudok róluk és nem mellesleg már nem is vagyok velük egy platformon a polidilin

de azt tudom, hogy ok nélkül nem estek neki senkinek, nem is jellemző rájuk

már alfórumokból amúgy voltak akikkel találkoztam személyesen is, de ez most nem tartozik ide

 

abban igazad lehet hogy püffneki direkt csinálja, de akkor meg miért probléma ha egy mazochistát akkor ütnek mikor kéri

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!