Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Mantis Screamer Creative Commons License 2016-08-23 12:07:18 255

kezd az egész zavaros lenni

 

nem vagy te szappanopera író ?

 

epizódonként kis adagokban tárod elő az információt hogy végül ne te legyél hülye hanem mindenki más

 

és nem akarok vájkálni, ha nem akarsz ne válaszolj, meg lehet én voltam figyelmetlen, de nekem új hogy a párod elhunyt

 

 

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-23 11:05:27 248

Azért nem számít hogy csak 1 -2 szobát fűtök, mert nálunk minden mega. A csövek is.

2 vastag csövön megy végig a melegvíz, ami befűt szinte minden szobát alapon.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!