Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ásítósmacska Creative Commons License 2016-08-23 11:24:47 250

Teljesen megnyugodtam, hogy mások is hasonlóan látják a helyzetedet, és IRL is beszóltak neked. :)))

 

 

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-23 11:02:26 247

Nem lustaságnak mondanám, hanem gyávaság.

Rengeteg embernek megmutogattam már 5 év alatt amióta elhunyt a párom, és a sok bírálat, beszólás bizony alaposan elvette a kedvemet ettől.

Amire olyan büszke voltam, hogy a 2 kezünk munkája, hatalmas és jó helyen van, az a vevőknek kevés.

 

Pont most a kicsi a trendi, amin alig van csinálni való.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!