Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ásítósmacska Creative Commons License 2016-08-22 14:56:47 235

tehát most, hogy lelepleződtél, kénytelen vagy beismerni...

 

Szerintem ne ragozd itt ezt a témát, mert úgysem tudsz belőle jól kijönni!

 

 

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-22 14:53:59 234

Hát igazad van más topikon én javasoltam hogy töröljék el az öröklést.

De úgy gondoltam, hogy miután bebizonyította a gyermek hogy önállóan is képes valamire akkor megkaphatja.

Semmi olyan nincs ott hogy osszák szét valakik között.

 

A gyerek sose tehet róla hova születik.

 

Teljesen politikás topik lesz belőle.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!