Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ásítósmacska Creative Commons License 2016-08-22 14:50:11 233

akkor meg minek ajvékolsz???

 

 

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-22 14:48:21 232

Dehogyisnem.

Végülis benne lakok.  És nem havi hanem évi 120 ezret tüzelek el.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!