|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
ásítósmacska
2016-08-22 11:25:17
|
230
|
Nem hinném, hogy én pro izé hogy vegyék el az öröklés lehetőségét.
Összeolvasol mindent aztán kevered. Mennyivel jobb mint a jereváni rádió.
A te memóriádat kéne javítani.... !
püfffneki 2016.03.15
-4 1 18125
Igen törvénytelen gazdagnak lenni, ha az mások kizsákmányolásán alapul.
El kell törölni az öröklést.
Ha valaki jó körülmények közé születik is ne automatikusan legyen vagyonos, hanem mutassa meg hogy valóban értékes ember és nem parazita. |
|
Előzmény:
 |
püfffneki
2016-08-20 09:02:07
|
207
|
Nem hinném, hogy én pro izé hogy vegyék el az öröklés lehetőségét.
Összeolvasol mindent aztán kevered. Mennyivel jobb mint a jereváni rádió.
Azt nem tudom hogy konkrétan a saját házamról írtam e, hogy javítsa meg a kormány, de úgy általánosságban, ha az Alapítványok kapnak közpénzt arra, hogy ingatlant vegyenek, aztán arra, hogy felújítsák, akkor a szegények miért ne kaphatnának ugyanerre közpénzt?
De ez a téma tényleg a politikába való, a szegények topikjába. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|