Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ásítósmacska Creative Commons License 2016-08-22 11:08:24 228

Még mindig nem fogja fel, hogy az adásvétel nem szerelmi alapon történik? :-D

 

Ő vajon venne 2-3x-os áron bármit is, csak azért, hogy a szegény eladót támogassa...?

 

LOL

Előzmény:
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-08-20 13:43:36 215

Nem ez határozza meg az ingatlan piaci értékét. 

 

Senki nem fog telekárnál többet adni (még kurva rendes ha megadja a telekárat!!!!  mert ott még millióért bontani kell!!!!!), senkit nem érdekel a te problémád.

 

Ha eladod telekárért és elmész egy problémamentes albérletbe, még mindig előrébb leszel mint hogy nyakadon ez a rakás szar.

 

 

Esetleg ha van a telken hely, építs egy pici házat JÓ MINŐSÉGBEN. a többi meg le van szarva.

 

Esetleg, mivel elvileg óriási a telek, megosztani, az üres felét eladni és abból rendbetenni ezt a házat (bár én azt mondom nem érdemes rá egy fillért se költeni)

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!