|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
ásítósmacska
2016-08-22 11:08:24
|
228
|
Még mindig nem fogja fel, hogy az adásvétel nem szerelmi alapon történik? :-D
Ő vajon venne 2-3x-os áron bármit is, csak azért, hogy a szegény eladót támogassa...?
LOL |
|
Előzmény:
 |
hétdiplomás hétnyelvű
2016-08-20 13:43:36
|
215
|
Nem ez határozza meg az ingatlan piaci értékét.
Senki nem fog telekárnál többet adni (még kurva rendes ha megadja a telekárat!!!! mert ott még millióért bontani kell!!!!!), senkit nem érdekel a te problémád.
Ha eladod telekárért és elmész egy problémamentes albérletbe, még mindig előrébb leszel mint hogy nyakadon ez a rakás szar.
Esetleg ha van a telken hely, építs egy pici házat JÓ MINŐSÉGBEN. a többi meg le van szarva.
Esetleg, mivel elvileg óriási a telek, megosztani, az üres felét eladni és abból rendbetenni ezt a házat (bár én azt mondom nem érdemes rá egy fillért se költeni)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|