Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-21 21:19:52 223

Még valaki számolt...szerintem nem órákat !

Ami egybecseng az empírikus úton szerzett "adataival" !

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=140704238&t=9120324

És milyen meglepő.....hasonló az eredmény a korábbihoz...

És a lényeg !

Nem igényel több energiát ha a házból egy szobát fűtenek, mintha az egész házat fűtenék...

Mint azt állítottad !

 

Előzmény:
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-08-19 11:34:28 189
Majd pont annak fogok itt számításokat tologatni (órákat számolni) akinek a legalapvetőbb fizikáról (hatodikban tanítják) sincs halvány fingja se?

Majd ha kifizeted.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!