Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
a tömeg az tömeg Creative Commons License 2016-08-20 11:08:21 213

 És ha 48  órára mentetek el, akkor mekkora állásra  vetted le ?

Előzmény:
Mantis Screamer Creative Commons License 2016-08-19 12:41:12 201

 "a visszafűtés  több energiát igényel mint a hőmérséklet tartása"

 

amikor lakásban laktam és állítható fűtésszabályozó volt a radiátoron akkor úgy tűnt, bizonyos határok között ez igaz (pl éjjelre a konyhában és hallban, vagy ha elutaztunk 24 órára az egész lakásban  4-esről nem 0-ra hanem 2-esre levéve tűnt a legjobbnak a hatásfok és kényelem közti konszenzus)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!