Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-20 10:12:44 211

akkor rábasztál, ilyen a szelavi

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-20 09:32:32 210

Pontosan ez lenne a cél, de nincs vevő.

Nem egyedüli tulaj vagyok, és senki nem akar annyit adni aminek a feléért kapni lehet akárcsak egy garzont, vagy 1 panelt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!