Keresés

Részletes keresés

nemethla Creative Commons License 2016-08-21 20:41:57 28807

Az a kék, ami most kék, az jó. Egyébként a szabványos PC ( Prontor-Compur) csatlakozó 250V-os talpfeszt el KELL viseljen.

A műtermi vakuk között, ha régebbiek, előfordulhat bármikor, no meg a nagyobb nyeles cuccok is tudtak ilyen magas feszt

A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2016-08-20 09:28:03 28802

Melyik felirat? Csak ez színes rajta amit mellékeltem. De szerintem 6V nem lehet baj, ha ezt írja a YN-622C papírja: Do not connect to the PC port any flash requiring trigger voltage more than 300V, or the transceiver may be damaged.

Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2016-08-19 23:05:26 28801

CT4 kék feliratos alacsony talpfeszes, a piros-narancsos régebbi, az lehet, hogy 6 V feletti.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!