|
|
|
|
 |
nemethla
2016-08-21 20:41:57
|
28807
|
Az a kék, ami most kék, az jó. Egyébként a szabványos PC ( Prontor-Compur) csatlakozó 250V-os talpfeszt el KELL viseljen.
A műtermi vakuk között, ha régebbiek, előfordulhat bármikor, no meg a nagyobb nyeles cuccok is tudtak ilyen magas feszt |
|
A hozzászólás:
 |
300eoss
2016-08-20 09:28:03
|
28802
|
Melyik felirat? Csak ez színes rajta amit mellékeltem. De szerintem 6V nem lehet baj, ha ezt írja a YN-622C papírja: Do not connect to the PC port any flash requiring trigger voltage more than 300V, or the transceiver may be damaged.

|
|
Előzmény:
 |
nemethla
2016-08-19 23:05:26
|
28801
|
CT4 kék feliratos alacsony talpfeszes, a piros-narancsos régebbi, az lehet, hogy 6 V feletti. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|