Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2016-08-20 09:28:03 28802

Melyik felirat? Csak ez színes rajta amit mellékeltem. De szerintem 6V nem lehet baj, ha ezt írja a YN-622C papírja: Do not connect to the PC port any flash requiring trigger voltage more than 300V, or the transceiver may be damaged.

A hozzászólás:
nemethla Creative Commons License 2016-08-19 23:05:26 28801

CT4 kék feliratos alacsony talpfeszes, a piros-narancsos régebbi, az lehet, hogy 6 V feletti.

Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2016-08-19 10:42:31 28800

A CL-4 - nél megtaláltam hogy low voltage, ki is próbáltam, működik. Valószínüleg a CT-4 is van annyira "új", hogy az sem 300V-os.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!