|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Mantis Screamer
2016-08-19 12:37:03
|
198
|
"Ja, és azt is hiányoltad, hogy az állam / önkorrmányzat/ stb. miért nem javítja meg a te házadat.
Ilyen előzmények után mégis mire vársz...???"
Pont erre vár.... |
|
Előzmény:
 |
bidámbidám
2016-08-19 12:33:37
|
197
|
kommunista érzelműnek ne legyen nagy háza és kertje, vagy hasonló.
Már megbocsáss, de másik topikon te azt proponáltad, hogy tiltsák be az öröklést, ergo hogy nemkommunista érzelműtől vegyék el a szorgos élet alatt összegyűjtött vagyonát.
Magyarul: dögöljön meg a szomszéd tehene is.
Nehogy már az előrelátó ember gyereke jobb kezdéssel indulhasson, mint azé, aki a fizetés másnapján a kocsmában veri el a pénzét (segélyét).
Ja, és azt is hiányoltad, hogy az állam / önkorrmányzat/ stb. miért nem javítja meg a te házadat.
Ilyen előzmények után mégis mire vársz...??? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|