Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Mantis Screamer Creative Commons License 2016-08-19 12:37:03 198

"Ja, és azt is hiányoltad, hogy az állam / önkorrmányzat/ stb. miért nem javítja meg a te házadat.

 

Ilyen előzmények után mégis mire vársz...???"

 

Pont erre vár....

Előzmény:
bidámbidám Creative Commons License 2016-08-19 12:33:37 197

kommunista érzelműnek ne legyen nagy háza és kertje, vagy hasonló.

 

 

 

 

Már megbocsáss, de másik topikon te azt proponáltad, hogy tiltsák be az öröklést, ergo hogy nemkommunista érzelműtől vegyék el a szorgos élet alatt összegyűjtött vagyonát.

Magyarul: dögöljön meg a szomszéd tehene is.

Nehogy már az előrelátó ember gyereke jobb kezdéssel indulhasson, mint azé, aki a fizetés másnapján a kocsmában veri el a pénzét (segélyét).

 

 

 

Ja, és azt is hiányoltad, hogy az állam / önkorrmányzat/ stb. miért nem javítja meg a te házadat.

 

 

Ilyen előzmények után mégis mire vársz...???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!