Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-19 12:33:17 196

na ez az !

Ez segítőkész, sima "hétköznapi"  építő/építkező/építtető percek alatt bedobta a winwatt-ba és mondott eredményt !

 

"Bedobtam neked winwattba a két verziót. 10*10m-es ház 4db 5*5-ös szobával. 40cm-es tömör tégla külső falak, 40cm vasbeton födém és aljzatbeton, 10cm porotherm tégla válaszfalak. Nincsenek ajtók és ablakok a házon, a szobák között. Talaj hőmérséklet 10cfok, filtráció kikapcsolva.

Az 1. ház össz. hővesztesége 8,32kW

A 2. verzióban 4,85kW"

(1, Kint -10 fok van, négy szobát fűtök 20 fokra

2, kint -10 fok van, 1 szobat fűtök 20 fokra, a többi 3 meg a fűtött szobától legyen mondjuk 5 fokos.")

 

Te meg 7diplomával órákat számolgatnál ?!

 

Mondjuk - mint olvasom- ha rossz "tételeket"/"törvényeket" használsz számításnál, akkor lehet, hogy tényleg órákba telik !

 

Előzmény:
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-08-19 11:34:28 189
Majd pont annak fogok itt számításokat tologatni (órákat számolni) akinek a legalapvetőbb fizikáról (hatodikban tanítják) sincs halvány fingja se?

Majd ha kifizeted.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!