Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Mantis Screamer Creative Commons License 2016-08-19 11:22:41 188

legyél püffneki barátja legelőször ha ilyen ezermester vagy, segíts rajta ha mi ehhez kevesek voltunk

Előzmény:
joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-19 11:02:00 185

"Utóbbit ajánlom neked is."

Ha most elsorolom neked, hogy az elmúlt 12 évben miket is csináltam a "házkörül", akkor leszel a baátom....vagy ne legyek telhetetlen.....az "ismerősöm" ?

Szóval betonoztam alapot garázsnak, építettem rá könnyűszerkezetes garázst, csináltam terasz tetőt, pincelejáró fölé tetőt,gyerekeknek mászóvárat, tetőteret visszabontottam újra hőszigeteltem, kartonoztam, festettem, vellanyt szereltem, fűrdőt kifordítottam szájrú, kartonoztam, csempéztem vizet szereltem, vegyeskazános, majd faelgázos fűtést-puffer szereltem...

jaaa kéményt is béleltem

Meg napkollektort is raktam fel

Nem rinyálva !

Leszel a  baátom "ismerősöm" ?

Sajnos facebook profilom nincs, hogy bejelölhesselek..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!