Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tárkonyos cipó Creative Commons License 2016-08-19 10:45:22 182

A "különben belerokkan" azért püffneki esetében erőst oximoron... :)

Előzmény:
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-08-18 14:18:47 134

Olyanok adnak tanácsot, akik még - vélhetően -életükben nem voltak olyan "élethelyzetben" !

 

 

 

1. Kurvára voltunk "élethelyzetben!!!!

 

2. Az onkológus is csak olyan lehet aki volt rákos?

 

 

Most meg ülve a papa/mama által (is) finanszírozott lakásukban, házukba azt hajtogatják, hogy adja el..

 

 

Lófaszt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Én is azon DOLGOZOM hogy legyen.

 

És igen adja el mert Ő SOHA A BÜDÖS KURVA ÉLETBEN NEM FOG TUDNI KEZDENI VELE SEMMIT!!!!!!!!

 

És elárulom más sem.

 

Egy bontandó szar.

 

Tök felesleges költeni rá.

 

 

 

Az ilyet ott kell hagyni, még ha ingyen adja oda valakinek akkor is! Különben belerokkan.

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!