Keresés

Részletes keresés

nemethla Creative Commons License 2016-08-19 23:05:26 28801

CT4 kék feliratos alacsony talpfeszes, a piros-narancsos régebbi, az lehet, hogy 6 V feletti.

A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2016-08-19 10:42:31 28800

A CL-4 - nél megtaláltam hogy low voltage, ki is próbáltam, működik. Valószínüleg a CT-4 is van annyira "új", hogy az sem 300V-os.

Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2016-08-19 09:57:37 28799

A yn-622c canonos vakukioldó manuálban ugye kiold egyéb vakukat is. Csak azt nem tudom, hogy a Metz 45 CT-4 ill. CL-4 modellekkel lehet-e probléma. Nem akarom hogy a magas feszültség kárt tegyen a kioldóban. Próbálta már valaki?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!