|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
joevagyok68
2016-08-19 10:36:36
|
180
|
"remélem kiskorú vagy, az némi mentség lenne"
jaaaa...kiskorú
Meg bölcsész is..
Mentséget meg a hétdiplomás hétnyelvű "ismerős"baátod keressen, hogy miért nem igazolta még mindíg számításokkal, hogy miért kerül többe egy ház egy szobájának fűtése, mint ha ugyan azon ház összes szobáját fűtené !
Mert ugye ott ÉS azzal kezdődött a bazmegelés !
http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=140671719&t=9233144
No várom az eredményeket , addig megyek vissza a bölcsészképző óvoda középső csoportjába..
Vagy mondjuk ha leül gondolkodni és rájön számolás nélkül hétdiplomás baátotok, hogy még sincs igaza, elég annyi, hogy "nincs igazam"..
|
|
Előzmény:
 |
Mantis Screamer
2016-08-19 09:46:03
|
174
|
"Ez tegnap fel se tűnt...
Csak most, ahogy az "ismerős", mantis haverod megint "bölcsészezget"... (miközben józan paraszti ésszel nem tud gondolkodni, viszont jól megmagyarázta , hogy miért...)"
remélem kiskorú vagy, az némi mentség lenne |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|