Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-19 10:36:36 180

"remélem kiskorú vagy, az némi mentség lenne"

 

jaaaa...kiskorú

Meg bölcsész is..

 

Mentséget meg a hétdiplomás hétnyelvű "ismerős"baátod keressen, hogy miért nem igazolta még mindíg számításokkal, hogy miért kerül többe egy ház egy szobájának fűtése, mint ha ugyan azon ház összes szobáját fűtené !

 

Mert ugye ott ÉS azzal kezdődött a bazmegelés !

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=140671719&t=9233144

 

No várom az eredményeket , addig megyek vissza a bölcsészképző óvoda középső csoportjába..

 

Vagy mondjuk ha leül gondolkodni és rájön számolás nélkül hétdiplomás baátotok, hogy még sincs igaza, elég annyi, hogy "nincs igazam"..

 

 

Előzmény:
Mantis Screamer Creative Commons License 2016-08-19 09:46:03 174

"Ez tegnap fel se tűnt...

Csak most, ahogy az "ismerős", mantis haverod megint "bölcsészezget"... (miközben józan paraszti ésszel nem tud gondolkodni, viszont jól megmagyarázta , hogy miért...)"

 

remélem kiskorú vagy, az némi mentség lenne

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!