Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2016-08-19 10:42:31 28800

A CL-4 - nél megtaláltam hogy low voltage, ki is próbáltam, működik. Valószínüleg a CT-4 is van annyira "új", hogy az sem 300V-os.

A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2016-08-19 09:57:37 28799

A yn-622c canonos vakukioldó manuálban ugye kiold egyéb vakukat is. Csak azt nem tudom, hogy a Metz 45 CT-4 ill. CL-4 modellekkel lehet-e probléma. Nem akarom hogy a magas feszültség kárt tegyen a kioldóban. Próbálta már valaki?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!