Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Mantis Screamer Creative Commons License 2016-08-19 09:49:10 175

a tetőtér beépítése biztos hogy sokat számít

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-19 09:45:28 173

Mikor 30 éve lett gáz a nagyházban (eleinte nem volt csak a vegyes kazán) akkor 3 ezer köbméter gáz fogyott az alsó szint 2 szobakonyhájához.

 

Ma a részleges fűtéssel ( bár közben megépült a tetőtér) 1500 alatt vagyunk.

 

A szobábban ahol lakom 20 fok van , a többiben 10 körül.

Talán azért mert az erkély mint hőhíd fordítva is üzemel.

Talán amikor süt a nap befelé hozza a meleget. De ez csak tipp.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!