Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-18 23:57:22 162

Köszönöm !

Lehet nincs...

DE legalább nem az lett az eredmény, hogy .....

A teljesen fűtött házból egyenletesen kis mennyiségű hő megy ki, az egy szobában fűtöttből meg mintha szivattyúznád kifelé. És ahol áramlik ott végig párakicsapódás. Összességében több hőenergia kell mint az egészet fűteni 4 helyen.

 

Amely állítás elsőre, másodikra és sokadikra IS ellentmondásnak tűnik...

Még tán egy műszaki embernek is....nem csak egy bölcsésznek !

Előzmény:
sanyi27 Creative Commons License 2016-08-18 22:54:08 161

mondjuk ez a számítás nem pontos, mert kvázi 5cfokra fűtjük a másik 3 szobát is. Winwattban nincs ilyen egy szoba fűti a többit "funkció".

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!