|
|
|
|
 |
lexhighand
2016-08-19 08:35:33
|
28798
|
Én csináltam ilyet még anno, csakhogy egyszerű optikai slave-k voltak. Így aztán bárki villogott, villogtak azok is. Azért ez a mai csatornázott-csoportozott slave-kel nincsen így, de egy vagyon lenne újra felvakuzódni. A régi optikai slavek viszont tök jól működnek mezei kompaktokkal, a gép mellől, sínről. |
|
A hozzászólás:
 |
zorko
2016-08-18 23:38:55
|
28797
|
Egy megoldás pl. - ha több vakut telepítesz -, hogy egy viszonylag egyenletes világítást adsz a teremnek (például több vakuval kivilágítod a plafont), és akkor megszüntetted a távolságfüggést. A blendeigényeket meg az ISO állításával tudod megvalósítani. |
|
Előzmény:
 |
Jahno
2016-08-18 23:30:15
|
28796
|
Vakunál a zárnak nem sok értelme van, csak nekem olyam elméletem is van, hogy ha nem a távolságtól függne a rekesz, hanem mondjuk nyitottan is kellene képezni, meg mikorhogy. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|