|
|
|
|
 |
zorko
2016-08-18 23:38:55
|
28797
|
Egy megoldás pl. - ha több vakut telepítesz -, hogy egy viszonylag egyenletes világítást adsz a teremnek (például több vakuval kivilágítod a plafont), és akkor megszüntetted a távolságfüggést. A blendeigényeket meg az ISO állításával tudod megvalósítani. |
|
A hozzászólás:
 |
Jahno
2016-08-18 23:30:15
|
28796
|
Vakunál a zárnak nem sok értelme van, csak nekem olyam elméletem is van, hogy ha nem a távolságtól függne a rekesz, hanem mondjuk nyitottan is kellene képezni, meg mikorhogy. |
|
Előzmény:
 |
képfaragó
2016-08-18 23:20:47
|
28795
|
Nem szoktam. Egyszer beállítom és kész. MAX ki-be kapcsolom a rádióadót. Lehet tekergetni a gépen az ISO-t, a rekeszt, zársebességet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|