Keresés

Részletes keresés

Jahno Creative Commons License 2016-08-18 23:30:15 28796

Vakunál a zárnak nem sok értelme van, csak nekem olyam elméletem is van, hogy ha  nem a távolságtól függne a rekesz, hanem mondjuk nyitottan is kellene képezni, meg mikorhogy.

A hozzászólás:
képfaragó Creative Commons License 2016-08-18 23:20:47 28795

Nem szoktam. Egyszer beállítom és kész. MAX ki-be kapcsolom a rádióadót. Lehet tekergetni a gépen az ISO-t, a rekeszt, zársebességet.

Előzmény:
Jahno Creative Commons License 2016-08-18 23:17:04 28794

És majd rohangálsz oda tekergetni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!