Keresés

Részletes keresés

képfaragó Creative Commons License 2016-08-18 23:20:47 28795

Nem szoktam. Egyszer beállítom és kész. MAX ki-be kapcsolom a rádióadót. Lehet tekergetni a gépen az ISO-t, a rekeszt, zársebességet.

A hozzászólás:
Jahno Creative Commons License 2016-08-18 23:17:04 28794

És majd rohangálsz oda tekergetni?

Előzmény:
képfaragó Creative Commons License 2016-08-18 22:48:44 28792

Ha már az állvány (meg a lomhaság) adott akkor nyugodtan be lehet állítani a vakukat manuálisan.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!