|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
joevagyok68
2016-08-18 21:07:15
|
158
|
Szerintem fals ez az elképzelés, semmi tapasztalat nem támasztja alá..
Mondjuk számítás SE .... |
|
Előzmény:
 |
Varek1
2016-08-18 19:03:59
|
150
|
Ezek az energetikai gondolatok melyik diploma dolgozatban vannak ?
" Az egyenetlen hőmérsékleteloszlás ÁRAMLÁST indít." na ja, mekkora igazság.
"A teljesen fűtött házból egyenletesen kis mennyiségű hő megy ki, az egy szobában fűtöttből meg mintha szivattyúznád kifelé."
és miért kis mennyiségű ?
Ja az egyszobábóban fűtöttből meg valóban megy kifelé, de ... de egy része a ház többi részébe.
Ezek szerint ha van egy 100 nm -es , ház akkor azt az egészet fűteni célszerűbb mint pl. ebből egy 20 nm -es kis szobát
? Ez a tapasztalat honnan van ? Szerintem fals ez az elképzelés, semmi tapasztalat nem támasztja alá.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|