Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ásítósmacska Creative Commons License 2016-08-18 20:25:21 157

Hát mit mondjak, elég sz.r iskolákat ismerhetsz... :))))

 

VAgy gyerekanyagot.

 

 

Előzmény:
Varek1 Creative Commons License 2016-08-18 19:59:58 154

 Ma már középiskolában fizikát nem tanítanak, ahol véletlenül, ott meg nem értik a tanulók.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!