Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ásítósmacska Creative Commons License 2016-08-18 16:35:04 146

:)))))

 

 

Előzmény:
japex.. Creative Commons License 2016-08-18 16:04:26 144

Nem megy tönkre, mert eleve szar. Nyáron bemész az olyan házba és be kell fűteni, mert 10 fokkal hidegebb van, mind kint. :) 

 

Én szívesebben hallgatnám, hogy mi lett a rokonyokkal meg az állatokkal, milyen titkos nyavalya vitte el őket és milyen szörnyek vannak még a kertben..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!