Keresés

Részletes keresés

joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-18 14:56:34 139

Semennyire nem "látszik"!

Miért, miből kéne, hogy...

Amúgy meg ha annyira okos/tanult (-ak vagytok), akkor rájöhet-ett/tetek volna már rég , hogy ott az X a jobb felső sarokban !

Jobban nyugtat mint a xanax..

:-)

 

 

 

A hozzászólás:
arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-18 14:44:58 138

Nem tudom mennyire látszik, de az ide írók 85%-a már évek óta "ismeri" egymást, tudja, ki az aki a semmiből tanulta fel magát  és ki az aki évek óta csak a köldökét nézve sajnáltatja magát.  A kollega pl azért "ideges" a beszólásodra mert pont nem az a fajta aki anyucitól kapott lakásból anyuék pénzéből netezve osztja az észt

Előzmény:
joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-18 14:33:46 136

Mintha !!!!!

egy !!!!!!!!!!!

kicsit !!!!!!!!!!!!!

IDEGES !!!!!!!!!!!!!

lennél !!!!!!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!