|
|
|
|
 |
joevagyok68
2016-08-18 14:56:34
|
139
|
Semennyire nem "látszik"!
Miért, miből kéne, hogy...
Amúgy meg ha annyira okos/tanult (-ak vagytok), akkor rájöhet-ett/tetek volna már rég , hogy ott az X a jobb felső sarokban !
Jobban nyugtat mint a xanax..
:-)
|
|
A hozzászólás:
 |
arnyekxxx
2016-08-18 14:44:58
|
138
|
Nem tudom mennyire látszik, de az ide írók 85%-a már évek óta "ismeri" egymást, tudja, ki az aki a semmiből tanulta fel magát és ki az aki évek óta csak a köldökét nézve sajnáltatja magát. A kollega pl azért "ideges" a beszólásodra mert pont nem az a fajta aki anyucitól kapott lakásból anyuék pénzéből netezve osztja az észt |
|
Előzmény:
 |
joevagyok68
2016-08-18 14:33:46
|
136
|
Mintha !!!!!
egy !!!!!!!!!!!
kicsit !!!!!!!!!!!!!
IDEGES !!!!!!!!!!!!!
lennél !!!!!!!!!!!!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|