|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
joevagyok68
2016-08-18 14:39:11
|
137
|
"te szerencsétlen bazmeg......."
Beléd IS !
Értő olvasás....mostani ház normálisan kifűtve vs. 10x10 szigeteletlen kádár kocka..
Mert ugye nem mindenhol van szigetelt 30m2-es kislakás..
Főleg nem vidéken..
Szóval beléd IS...
|
|
Előzmény:
 |
hétdiplomás hétnyelvű
2016-08-18 14:23:10
|
135
|
hogy fizet albérleti díjat ÉS ugyan annyi vagy több fűtési költséget mint ahol most van.
Milyen ugyanannyit vagy többet te szerencsétlen bazmeg.......
Szigeteletlen, lyukas, beázó teteje van, az isten kék egét fűti. Egy jól szigetelt kislakást meg szinte kifűt a saját teste.
Jó nem kell az egészet fűteni
A legnagyobb baromság "nem az egészet fűteni"
Akkor is ugyanannyi hőenergia lesz hogy abban az 1 szobában elviselhető hőmérsékletre fűts.
Csak még tönkre is megy a ház 3/4 része.
Csak szólok a hő nem áll meg a kisszoba falánál.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|